☰ Menu Prawe Menu ☰
Gmina Ełk - tu mieszkam
Grafika zawierająca herb Gmina Ełk - tu mieszkam

Sobota 15.05.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

                  BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
                                  SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI EŁCKIEJ

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W NOWEJ WSI EŁCKIEJ

W skład Zespołu wchodzą:

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej,

Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej

Nowa Wieś Ełcka ul. Ełcka 18 Budynek 1
19-300 EŁK
tel. (0-87) 619-74-25

Nowa Wieś Ełcka ul. Lipowa 5 Budynek 2

19-300 Ełk

Tel. (0-87) 568-37-54

NIP 848-184-28-56                                  
REGON 280531571                               

Adres e-mail: sp.nwe@interia.pl

Strona internetowa: http://zspnwe.fantex.pl/

 

 Forma prawna:         GMINNA SAMORZĄDOWA JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA

Własność:                 WŁASNOŚĆ SAMORZĄDOWA

Rodzaj działalności: SZKOŁA PODSTAWOWA, PRZEDSZKOLE

 

Grono pedagogiczne.

Szkoła podstawowa:

1          dyr. Niedźwiecka Katarzyna – muzyka, plastyka

2          w-ce dyr. Sańczuk Anna – informatyka, edukacja wczesnoszkolna

3          w-ce dyr. Sus Regina – historia, WOS

4.         Auron – Kędzierska Ewa – informatyka, geografia, świetlica

5          Barszcz Renata - edukacja wczesnoszkolna

6          Choroś Anna – matematyka, chemia, plastyka

7          Frylich Tomasz – wychowanie fizyczne, EDB, świetlica

8          Głowicka Mariola – biblioteka, j. angielski

9          Gniedziejko Anna - matematyka

10        Grajewska Ewa – oddział przedszkolny „0 a”, świetlica

11        Izbicka Dorota – j. angielski, świetlica

12        Jembrzycki Jacek – j. niemiecki, świetlica

13        Karpuk Maciej – religia, WDŻ, świetlica

14        Kulik Bożena – j. polski

15        Kuryło Lucyna - edukacja wczesnoszkolna

16        Łoszczyk Katarzyna – j. angielski, psycholog

17        Marcińczyk Mariola- j. polski, historia

18        Niebylecka -Wojciechowska Małgorzata -- edukacja wczesnoszkolna

19        Niedźwiecka Magdalena – informatyka, technika, świetlica

20        Nowakowska Agnieszka – n-l współorganizujący proces kształcenia

21        Nowicka Justyna -– n-l współorganizujący proces kształcenia, świetlica

22        Okrągła Bożena – religia, świetlica

23        Pawłowska Danuta - edukacja wczesnoszkolna

24        Piotrowska Katarzyna – oddział przedszkolny „0 b”

25        Potuszyńska Lucyna - edukacja wczesnoszkolna

26        Radziwonko Anna – wychowanie fizyczne

27        Sikorska Barbara - edukacja wczesnoszkolna

28        Składanek Bożena – biologia, chemia, przyroda

29        Sobolewska Beata – j. polski

30        Suchocki Kamil – wychowanie fizyczne

31        Świderska Jolanta - logopeda

32        Szorc Agnieszka – matematyka, fizyka

33        Szumski Jacek – wychowanie fizyczne, muzyka

34        Żukowska – Gasparewicz Elżbieta – pedagog, doradca zawodowy

Przedszkole:

  1. Kossakowska Joanna – grupa  „Biedronki” 4/5 latki
  2. Organek Anna - grupa  „Biedronki” 4/5 latki, logopeda
  3. Rogowska Grażyna – grupa „Pszczółki” 3- latki, wczesne wspomaganie
  4. Skrocka Małgorzata - grupa „Pszczółki” 3- latki,
  5. Szumska Marzena – grupa „Motylki” 5- latki
  6. Wołyniec Monika - grupa „Motylki” 5- latki
Wytworzył:
Udostępnił:
Mariusz Klepacki
(2004-02-24 09:17:30)
Ostatnio zmodyfikował:
Renata Nowosielska
(2020-12-17 10:44:58)

 
 
liczba odwiedzin: 4105509

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X