☰ Menu Prawe Menu ☰
Gmina Ełk - tu mieszkam
Grafika zawierająca herb Gmina Ełk - tu mieszkam

Sobota 15.05.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Szkoła Podstawowa w Mrozach Wielkich

                  BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
                                  SZKOŁA PODSTAWOWA W MROZACH WIELKICH

Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich
Mrozy Wielkie 12, 19-300 Ełk, tel: (87)620-22-52

 

Forma prawna: GMINNA SAMORZĄDOWA JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA

Własność: WŁASNOŚĆ SAMORZĄDOWA

Rodzaj działalności: SZKOŁA PODSTAWOWA

NIP: 848-11-88-842 REGON:001164353 – szkoła REGON: 366772443 – punkt przedszkolny
adres strony internetowej: https://spmrozywielkie.edupage.org/
e-mail: spmrozywielkie@op.pl
 

Liczba uczniów: 105 (w tym: 13 uczniów w punkcie przedszkolnym, 15 uczniów w oddziale przedszkolnym)


Grono Pedagogiczne:
1. Katarzyna Podbielska - dyrektor szkoły, nauczyciel historii i języka polskiego
2. Marta Krauz - nauczyciel punktu przedszkolnego, wychowawca 

3.Anna Marcińczyk – nauczyciel oddziału przedszkolnego, zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno- społeczne, pedagog ,,,

4. Małgorzata Wakuła - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy, wychowawca
5. Dorota Kubrak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, biblioteki, informatyki, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych i korekcyjno – kompensacyjnych, wychowawca
6. Katarzyna Żywno - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć dydaktyczno –wyrównawczych, logopeda
7.  Anna Zielińska - nauczyciel języka polskiego, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z języka polskiego,wychowawca                                                                                                                      

8. Marta Mieruńska- Wrona – nauczyciel języka angielskiego w szkole, oddziale i punkcie przedszkolnym, wychowawca
9. Emilia Tombacher – nauczyciel świetlicy, religii w szkole i oddziale przedszkolnym, wychowawca

10. Anna Sulewska - nauczyciel wychowania fizycznego, świetlicy, wychowawca
11. Patryk Kumkowski – nauczyciel matematyki, świetlicy, wychowawca      

12. Anna Lewczuk – nauczyciel fizyki i chemii
13. Agnieszka Sydorczuk - nauczyciel muzyki
14. Dariusz Wawiórko - nauczyciel historii

15. Anna Nawacka - nauczyciel historii i wos-u

16. Anna Humienna – nauczyciel języka niemieckiego

17.  Aneta Klonowska- nauczyciel informatyki i  edukacji dla bezpieczeństwa

18. Krystyna Siwik – nauczyciel przyrody

19. Maria Mroczkowska- nauczyciel geografii

20. Agnieszka Maciejewska- nauczyciel biologii

21. Anna Zawadzka- nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

22. Wioletta Łukaszewicz- nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

23. Agnieszka Opaluch – nauczyciel doradztwa zawodowego

24. Renata Moroz – nauczyciel plastyki i  techniki

25. Iwona Witczak-   nauczyciel zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. Katarzyna Wrzosek - samodzielny referent
  2. Ewa Kochanowska – woźna
  3. Henryk Supiński - robotnik gospodarczy

Informacje dla uczniów i ich rodziców:

Godziny pracy sekretariatu szkoły 7:00 – 15:00.

Dzieci dowożone są autobusem szkolnym.

Wytworzył:
Udostępnił:
Mariusz Klepacki
(2004-02-24 09:15:57)
Ostatnio zmodyfikował:
Renata Nowosielska
(2021-02-02 10:55:20)
 
 
liczba odwiedzin: 4105501

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X