☰ Menu Prawe Menu ☰
Gmina Ełk - tu mieszkam
Grafika zawierająca herb Gmina Ełk - tu mieszkam

Sobota 15.05.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz Sołectw i Sołtysów kadencja 2019-2024

WYKAZ SOŁECTW I SOŁTYSÓW GMINY EŁK

KADENCJA 2019-2024

 

Sołectwo

Imię i Nazwisko

1

Bajtkowo

Frączkowski Mariusz

2

Barany

Sypitkowski Krzysztof

3

Bartosze-Judziki-Buniaki

Maciej Marcinkiewicz

4

Białojany-Zdedy

Kazimierz Krauze

5

Bobry-Zdunki

Izabela Akacka

6

Borki-Borecki Dwór

Chmielewska Beata

7

Buczki-Szeligi

Sztachelska Sylwia

8

Chełchy-Czaple

Stefan Kozikowski

9

Chojniak

Monika Mileziuk

10

Chruściele (Bocianie Gniazdo)

Zbigniew Leszczyński

11

Chrzanowo (BIENIE)

Maciejewska Ewa

12

Ciernie-Niekrasy

Mickiewicz Edyta

13

Giże-Brodowo

Kostrzewski Jarosław

14

Guzki

Leszczyńska Adriana

15

Kałęczyny

Kossakowski Janusz

16

Karbowskie

Sztachelski Marek

17

Konieczki

Katarzyna Wiszniewska

18

Krokocie

Szymkiewicz Magda

19

Lega

Kisiel Andrzej

20

Lepaki

Aleszczyk Krzysztof

21

Maleczewo

Popławski Marek

22

Malinówka

Pieńkowski Waldemar

23

Małkinie

Kornowska Regina

24

Mącze

Urbanowicz Dorota

25

Mąki

Krawczyk Kazimierz

26

Miluki

Piotr Grzęda

27

Mołdzie

Sigiel Daniel

28

Mostołty-Tracze

Zbigniew Hołdyk

29

Mrozy

Lebiedziński Bogusław

30

Nowa Wieś Ełcka

Michał Rutkowski

31

Oracze-Wityny

Sadowski Bogusław

32

Piaski

Przytuła Stanisław

33

Pistki

Borkowski Adam

34

Płociczno

Sieńkowska Małgorzata

35

Przykopka

Anna Mickieiwcz-Kraszewska

36

Przytuły-Rydzewo-Janisze-Skup

Ewa Wasilewska

37

Regiel

Bogumiła Borawska

38

Rękusy

Jakimyszyn Iwona

39

Rostki Bajtkowskie

Tomczak Joanna

40

Rożyńsk

Kolator Anna

41

Ruska Wieś

Szechlecki Zbigniew

42

Rymki

Cyprian Pieloch

43

Sajzy

Sadowski Jan

44

Sędki

Dąbrowska Janina

45

Siedliska

Szabroński Jan

46

Sordachy-Koziki

Dąbrowski Krzysztof

47

Regielnica

Dąbrowski Wiesław

48

Straduny

Diana Dawidowska

49

Suczki

Żyluk Irena

50

Szarejki

Wiszowaty Czesław

51

Szarek

Dęmbska Wiesława

52

Śniepie

Urbanowicz Stanisław

53

Talusy

Pieśniak Halina

54

Woszczele

Słomkowski Piotr

55

Ełk OSADA, Ełk POHZ

Małolepszy Jan

56

NWE - Szosa Bajtkowska

Banach Mariusz

 

 

 

Wytworzył:
Joanna Krzemińska
Udostępnił:
Joanna Krzemińska
(2019-02-19 13:04:02)
Ostatnio zmodyfikował:
Renata Nowosielska
(2021-04-07 13:52:54)
 
 
liczba odwiedzin: 4105638

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X