☰ Menu Prawe Menu ☰
Gmina Ełk - tu mieszkam
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 08.12.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz Sołectw i Sołtysów kadencja 2019-2024

Lp.

Sołectwo

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Adres korespondencyjny

1

Bajtkowo

Frączkowski Mariusz

soltys.bajtkowo@elk.gmina.pl

Bajtkowo 10A

2

Barany

Sypitkowski Krzysztof

soltys.barany@elk.gmina.pl

Barany 11, 19-300 Ełk

3

Bartosze-Judziki-Buniaki

Marcinkiewicz

Maciej

soltys.bartosze@elk.gmina.pl

Małeckich 2 p.17, 19-300 Ełk

4

Białojany-Zdedy

Krauze

Kazimierz

soltys.zdedy@elk.gmina.pl

Zdedy 10,19-300 Ełk

5

Bobry-Zdunki

IAkacka zabela

soltys.zdunki@elk.gmina.pl

 

6

Borki-Borecki Dwór

Chmielewska Beata

soltys.borki@elk.gmina.pl

Borki 8,19-300 Ełk

7

Buczki-Szeligi

Sztachelska Sylwia

soltys.buczki@elk.gmina.pl

Buczki 7A,19-300 Ełk

8

Chełchy-Czaple

Kozikowski

Stefan

soltys.chelchy@elk.gmina.pl

Chełchy 4/4, 19-300 Ełk

9

Chojniak

Mileziuk Monika

soltys.chojniak@elk.gmina.pl

Chojniak 11/21,19-300 Ełk

10

Chruściele (Bocianie Gniazdo)

Leszczyński Zbigniew

soltys.chrusciele@elk.gmina.pl

Chruściele 1 D  Ełk

11

Chrzanowo - Bienie

Maciejewska Ewa

soltys.chrzanowo@elk.gmina.pl

Chrzanowo 11A, 19-300 Ełk

12

Ciernie-Niekrasy

Mickiewicz Edyta

soltys.ciernie@elk.gmina.pl

Ciernie 5/2, 19-300 Ełk

13

Giże-Brodowo

Kostrzewski Jarosław

soltys.gize@elk.gmina.pl

Brodowo 3, 19-300 Ełk

14

Guzki

Leszczyńska Adriana

soltys.guzki@elk.gmina.pl

Guzki 8A,19-300 Ełk

15

Kałęczyny

Kossakowski Janusz

soltys.kaleczyny@elk.gmina.pl

Kałęczyny 25, 19-300 Ełk

16

Karbowskie

Sztachelski Marek

soltys.karbowskie@elk.gmina.pl

Karbowskie 13, 19-300 Ełk

17

Konieczki

Wiszniewska

Katarzyna

soltys.konieczki@elk.gmina.pl

Konieczki 2B, 19-300 Ełk

18

Krokocie

Szymkiewicz Magda

soltys.krokocie@elk.gmina.pl

Krokocie 17, 19-300 Ełk

19

Lega

Kisiel Andrzej

soltys.lega@elk.gmina.pl

Lega 7/3, 19-300 Ełk

20

Lepaki

Aleszczyk Krzysztof

soltys.lepaki@elk.gmina.pl

Lepaki Małe 12/2, 19-300 Ełk

21

Maleczewo

Popławski Marek

soltys.maleczewo@elk.gmina.pl

Maleczewo 13 A, 19-300 Ełk

22

Malinówka

Pieńkowski Waldemar

soltys.malinowka@elk.gmina.pl

Malinówka Wielka ul. Nasza 2, 19-300 Ełk

23

Małkinie

Kornowska Regina

soltys.malkinie@elk.gmina.pl

Małkinie 6, 19-300 Ełk

24

Mącze

Urbanowicz Dorota

soltys.macze@elk.gmina.pl

Mącze 6, 19-300 Ełk

25

Mąki

Krawczyk Kazimierz

soltys.maki@elk.gmina.pl

Mąki 7, 19-300 Ełk

26

Miluki

Grzęda Piotr

soltys.miluki@elk.gmina.pl

Miluki 7, 19-300 Ełk

27

Mołdzie

Sigiel Daniel

soltys.moldzie@elk.gmina.pl

Mołdzie 8, 19-300 Ełk

28

Mostołty-Tracze

Hołdyk

Zbigniew

soltys.mostolty@elk.gmina.pl

Mostołty 30, 19-300 Ełk

29

Mrozy

Lebiedziński Bogusław

soltys.mrozy@elk.gmina.pl

Mrozy Wielkie ul. Jaśminowa 20, 19-300 Ełk

30

Nowa Wieś Ełcka

Rutkowski

Michał

soltys.nwe@elk.gmina.pl

NWE, Cmentana 10  

31

Oracze-Wityny

Sadowski Bogusław 

soltys.oracze@elk.gmina.pl

Oracze 25/3, 19-300 Ełk

32

Piaski

Przytuła Stanisław

soltys.piaski@elk.gmina.pl

Piaski 10 , 19-300 Ełk

33

Pistki

Borkowski Adam

soltys.pistki@elk.gmina.pl

Pistki 8, 19-300 Ełk

34

Płociczno

Sieńkowska Małgorzata

soltys.plociczno@elk.gmina.pl

Płociczno 3, 19-300 Ełk

35

Przykopka

Mickieiwcz-Kraszewska Anna

soltys.przykopka@elk.gmina.pl

Przykopka 6A/3, 19-300 Ełk

36

Przytuły-Rydzewo-Janisze-Skup

Wasilewska

Ewa

soltys.rydzewo@elk.gmina.pl

Przytuły 15A, 19-300 Ełk

37

Regiel

Borawska

Bogumiła

soltys.regiel@elk.gmina.pl

Regiel 14, 19-300 Ełk

38

Rękusy

Jakimyszyn Iwona

soltys.rekusy@elk.gmina.pl

Rękusy 14 A, 19-300 Ełk

39

Rostki Bajtkowskie

Tomczak Joanna

soltys.rostki@elk.gmina.pl

Rostki Bajtkowskie 7, 19-300 Ełk

40

Rożyńsk

Kolator Anna

soltys.rozynsk@elk.gmina.pl

Rożyńsk 43/6, 12-250 Orzysz

41

Ruska Wieś

Szechlecki Zbigniew

soltys.ruskaw@elk.gmina.pl

Ruska Wieś 16/3 19-300 Ełk

42

Rymki

Pieloch Cyprian

soltys.rymki@elk.gmina.pl

Rymki 1/1, 19-300 Ełk

43

Sajzy

Sadowski Jan

soltys.sajzy@elk.gmina.pl

ul. Wojska Polskiego 67/24 19-300 Ełk

44

Sędki

Dąbrowska Janina

soltys.sedki@elk.gmina.pl

Sędki 1B, 19-300 Ełk

45

Siedliska

Szabroński Jan

soltys.siedliska@elk.gmina.pl

Siedliska 17, 19-300 Ełk

46

Sordachy-Koziki

Dąbrowski Krzysztof

soltys.sordachy@elk.gmina.pl

Sordachy 3, 19-300 Ełk

47

Regielnica

Dąbrowski Wiesław

soltys.regielnica@elk.gmina.pl

Regielnica 12/1, 19-300 Ełk

48

Straduny

Dawidowska

Diana

soltys.straduny@elk.gmina.pl

ul. Nadrzeczna 17/10, Straduny, Ełk     

49

Suczki

Żyluk Irena

soltys.suczki@elk.gmina.pl

Suczki 7, 19-300 Ełk

50

Szarejki

Wiszowaty Czesław

soltys.szarejki@elk.gmina.pl

Szarejki 3, 19-300 Ełk

51

Szarek

Dęmbska Wiesława

soltys.szarek@elk.gmina.pl

Szarek 1/1, 19-300 Ełk

52

Śniepie

Urbanowicz Stanisław

soltys.sniepie@elk.gmina.pl

Śniepie 9, 19-300 Ełk

53

Talusy

Pieśniak Halina

soltys.talusy@elk.gmina.pl

Talusy 6, 19-300 Ełk

54

Woszczele

Słomkowski Piotr

soltys.woszczele@elk.gmina.pl

ul. Przemysłowa 1/1, Woszczele, Ełk

55

Ełk OSADA, Ełk POHZ

Małolepszy Jan

soltys.osada@elk.gmina.pl

Zamkowa 10/15

56

NWE - Szosa Bajtkowska

Banach Mariusz

soltys.szosa@elk.gmina.pl

Ul. Szosa Bajtkowska 7/4, NWE


 


 


 

Wytworzył:
Joanna Krzemińska
Udostępnił:
Krzemińska Joanna
(2019-02-19 13:03:33)
Ostatnio zmodyfikował:
Nowosielska Renata
(2021-11-30 11:54:23)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 9777154