☰ Menu Prawe Menu ☰
Gmina Ełk - tu mieszkam
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 08.12.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

                  BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
                                  SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI EŁCKIEJ

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W NOWEJ WSI EŁCKIEJ

W skład Zespołu wchodzą:

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej,

Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej

Nowa Wieś Ełcka ul. Ełcka 18 Budynek 1
19-300 EŁK
tel. (0-87) 619-74-25

Nowa Wieś Ełcka ul. Lipowa 5 Budynek 2

19-300 Ełk

Tel. (0-87) 568-37-54

NIP 848-184-28-56                                  
REGON 280531571                               

Adres e-mail: sp.nwe@interia.pl

Strona internetowa: http://zspnwe.fantex.pl/

 

 Forma prawna:         GMINNA SAMORZĄDOWA JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA

Własność:                 WŁASNOŚĆ SAMORZĄDOWA

Rodzaj działalności: SZKOŁA PODSTAWOWA, PRZEDSZKOLE

 

Grono pedagogiczne.

Szkoła podstawowa:

1              dyr. Niedźwiecka Katarzyna – muzyka, plastyka

2              w-ce dyr. Sus Regina – historia, WOS

3.             Auron – Kędzierska Ewa – informatyka

4              Barszcz Renata - edukacja wczesnoszkolna

5              Choroś Anna – matematyka, chemia, plastyka

6              Frylich Tomasz – wychowanie fizyczne, EDB, świetlica

7              Głowicka Mariola – biblioteka, j. angielski

8              Gniedziejko Anna - matematyka

9              Grajewska Ewa – oddział przedszkolny „0 a”, świetlica

10            Izbicka Dorota – j. angielski

11            Jembrzycki Jacek – j. niemiecki, świetlica

12            Karpuk Maciej – religia, WDŻ, świetlica

13            Kulik Bożena – j. polski

14            Kuryło Lucyna - edukacja wczesnoszkolna

15            Łoszczyk Katarzyna –  psycholog

16            Marcińczyk Mariola- j. polski, historia

17            Niebylecka -Wojciechowska Małgorzata -- edukacja wczesnoszkolna, logopeda

18            Niedźwiecka Magdalena – informatyka, technika, świetlica

19            Nowakowska Agnieszka – pedagog

20            Nowicka Justyna -– n-l współorganizujący proces kształcenia

21            Okrągła Bożena – religia, świetlica

22            Pawłowska Danuta - edukacja wczesnoszkolna

23            Piotrowska Katarzyna – oddział przedszkolny „0 b”, świetlica

24            Potuszyńska Lucyna - edukacja wczesnoszkolna

25            Radziwonko Anna – wychowanie fizyczne

26           Sańczuk Anna –  edukacja wczesnoszkolna

27            Sikorska Barbara - edukacja wczesnoszkolna

28            Składanek Bożena – biologia, geografiaa, przyroda

29            Sobolewska Beata – j. polski

30            Suchocki Kamil – wychowanie fizyczne

31            Świderska Jolanta - logopeda

32            Szorc Agnieszka – matematyka, fizyka

33            Szumski Jacek – wychowanie fizyczne, muzyka, świetlica

34            Żukowska – Gasparewicz Elżbieta – n-l współorganizujący proces kształcenia , doradca zawodowy

Przedszkole:

  1. Kossakowska Joanna – grupa  „Motylki” 5 latki
  2. Organek Anna - grupa  „Motylki” 5 latki, logopeda
  3. Rogowska Grażyna – grupa „Biedronki” 4- latki, wczesne wspomaganie
  4. Skrocka Małgorzata - grupa „Biedronki” 4- latki,
  5. Szumska Marzena – grupa „Pszczółki” 3- latki
  6. Wołyniec Monika - grupa „Pszczółki” 3- latki
Wytworzył:
Udostępnił:
Klepacki Mariusz
(2004-02-24 09:16:34)
Ostatnio zmodyfikował:
Nowosielska Renata
(2021-09-22 14:57:40)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 9777154