☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Gmina Ełk - tu mieszkam
Herb Gmina Ełk - tu mieszkam

Środa 16.01.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Szkoła Podstawowa w Mrozach Wielkich

                  BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
                                  SZKOŁA PODSTAWOWA W MROZACH WIELKICH

Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich
Mrozy Wielkie 12 19-300 Ełk


tel: (87)620-22-52
NIP: 848-11-88-842 REGON:001164353 – szkoła REGON: 366772443 – punkt przedszkolny
adres strony internetowej: www.spmrozy.fantex.pl
e-mail: spmrozywielkie@op.pl
Liczba uczniów: 81 (w tym: 12 uczniów w punkcie przedszkolnym, 12 uczniów w oddziale przedszkolnym)


Grono Pedagogiczne:
1. Katarzyna Podbielska - dyrektor szkoły, nauczyciel historii i języka polskiego
2. Marta Krauz - nauczyciel punktu przedszkolnego, wychowawca  

3. Wioleta Kościńska – nauczyciel oddziału przedszkolnego, zajęć socjoterapeutycznych, rewalidacji, wychowawca
4. Małgorzata Wakuła - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy, wychowawca
5. Dorota Kubrak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, biblioteki, zajęć komputerowych, informatyki, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych i korekcyjno – kompensacyjnych, wychowawca
6. Katarzyna Żywno - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych, logopeda
7. Kamila Moczadło - nauczyciel języka polskiego, zajęć dydaktyczno - wyrównawczych
8. Marta Mieruńska - Wrona - nauczyciel języka angielskiego, biblioteki (urlop wychowawczy)                                                                                                                            

9. Anna Wujek – nauczyciel języka angielskiego w szkole, oddziale i punkcie przedszkolnym, wychowawca
10. Aleksandra Kalinowska - nauczyciel świetlicy, przyrody, biologii, wychowania do życia w rodzinie, geografii, doradztwa zawodowego, wychowawca, zajęć korekcyjno – kompensacyjnych, pedagog
11. Adam Ert - nauczyciel matematyki, zajęć technicznych, techniki, plastyki, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych
12. Emilia Tombacher – nauczyciel świetlicy, religii w szkole i oddziale przedszkolnym,
13. Anna Sulewska - nauczyciel wychowania fizycznego, świetlicy, gimnastyki korekcyjnej, wychowawca
14. Patryk Kumkowski – nauczyciel matematyki, świetlicy, wychowawca      

15. Anna Lewczuk – nauczyciel fizyki i chemii
16. Ewa Soliwoda - nauczyciel muzyki
17. Dariusz Wawiórko - nauczyciel historii i historii i społeczeństwa                                    

18. Natalia Jurczyk – Lemieszonek – nauczyciel języka niemieckiego
 

 

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Mariusz Klepacki
(2004-02-24 09:15:57)
Ostatnio zmodyfikował:
Joanna Krzemińska
(2018-04-25 13:09:28)
 
 
ilość odwiedzin: 2852872

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X