☰ Menu Prawe Menu ☰
Gmina Ełk - tu mieszkam

Środa 25.05.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Skład Rady Gminy Ełk

Skład Rady Gminy Ełk

na kadencję 2018-2023

  1. Bogdan Jurczyk - Przewodniczący Rady Gminy
  2. Dariusz Kordyś - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  3. Beata Lisowska – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  4. Elżbieta Truszkowska - Przewodnicząca Komisji ds. Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej
  5. Tadeusz Fatkowski
  6. Andrzej Sulima
  7. Andrzej Kisiel
  8. Jan Szabroński
  9. Mirosław Radywoniuk
  10. Jan Wielgat - Przewodniczący Komisji ds. Rolnictwa, Infrastruktury wiejskiej, Mienia komunalnego, Bezpieczeństwa publicznego i Ochrony środowiska
  11. Karol Buraczewski - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  12. Ryszard Wołyniec
  13. Piotr Słomkowski
  14. Kazimierz Bratek - przewodniczący Komisji ds. Budżetu i Finansów
  15. Bogusław Sadowski

Biuro Rady Gminy: pok. nr 03

tel. 87 619 45 45

 

SZABROŃSKI

JAN

j.szabronski@elk.gmina.pl

SADOWSKI

BOGUSŁAW

b.sadowski@elk.gmina.pl

TRUSZKOWSKA

ELŻBIETA

e.truszkowska@elk.gmina.pl

JURCZYK

BOGDAN

b.jurczyk@elk.gmina.pl

KORDYŚ

DARIUSZ

d.kordys@elk.gmina.pl

WIELGAT

JAN

j.wielgat@elk.gmina.pl

LISOWSKA

BEATA

b.lisowska@elk.gmina.pl

BRATEK

KAZIMIERZ

k.bratek@elk.gmina.pl

RADYWONIUK MIROSŁAW

m.radywoniuk@elk.gmina.pl

KAROL

BURACZEWSKI

k.buraczewski@elk.gmina.pl

WOŁYNIEC

RYSZARD

r.wolyniec@elk.gmina.pl

FATKOWSKI

TADEUSZ

t.fatkowski@elk.gmina.pl

PIOTR

SŁOMKOWSKI

p.slomkowski@elk.gmina.pl

ANDRZEJ

KISIEL

a.kisiel@elk.gmina.pl

ANDRZEJ

 SULIMA

a.sulima@elk.gmina.pl

 

Wytworzył:
Joanna Krzemińska
Udostępnił:
Krzemińska Joanna
(2018-12-06 14:14:47)
Ostatnio zmodyfikował:
Nowosielska Renata
(2020-12-08 09:20:47)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 730306